Bilgiler alınıyor...

TDUB, Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Bilirkişilik Daire Başkanlığı’na bir ziyaret gerçekleştirerek sektörün geleceği için fikir alışverişinde bulundu. - 27.09.2019

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) Yönetim Kurulu Başkanı Encan Aydoğdu, Yönetim Kurulu Başkanvekili Tuyan Ulugturhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Doç. Dr. Yeşim Tanrıvermiş, Ali Emre İplikçi, Denetim Kurulu Üyesi Murat Marmara ve Lisanlı Değerleme Şirketleri Birliği (LİDEBİR) Başkanı Deniz Arslan’dan oluşan heyet 26.09.2019 tarihinde Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Bilirkişilik Daire Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirdi.

Bilirkişi Daire Başkanı İzzet Başara’nın makamında gerçekleştirilen, Değerleme Sektörü ve bilirkişilik müessesinin konuşulduğu toplantıda, bilirkişilik kurumu ve değerleme sektörü ilişkisine dair fikir alışverişinde bulunuldu.

“Üyelerin talepleri gündeme getirildi”

TDUB ve Bilirkişilik Daire Başkanlığı’nın, bilirkişilik müessesinin gelişimine sağlayabileceği katkılar üzerine konuşulduğu toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan TDUB Başkanvekili Tuyan Ulugturhan, “Sektörümüzün bilirkişilik nezdinde kazanımlarının artırılması için yapılan görüşmenin verimli geçtiğini söylemiştir. Tüm kurumlarla yapılan yüksek işbirliği ve temsil çalışmalarımızın devam ettiğini; bu toplantıda da üyelerimizin taleplerinin gündeme getirildiği, diğer kurumlarla olan görüşmelerde de taleplerin anlatılmaya devam edileceğini belirtmiştir.

Saygılarımızla,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği