Bilgiler alınıyor...

Kadın Üyeler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir araya geldi - 12.03.2020

Sayın Üyemiz,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği tarafından bu yıl ilki düzenlenen Dünya Kadınlar Günü Toplantısı 10.03.2020 tarihinde Point Hotel Taksim’de gerçekleştirilmiştir.

TDUB Kurumsal İletişim Uzmanı Berrak GÜNGÖR moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda; TDUB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Doç. Dr. Yeşim TANRIVERMİŞ, Denetleme Kurulu Üyesi Sayın Ayşe EVCİN,  Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu Başkanı ve EPOS Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Neşecan ÇEKİCİ, Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu Kurucu Başkanı ve İŞ GYO Hukuk Danışmanı Sayın Pınar Ersin KOLLU, Değerleme Uzmanları Komitesi Başkanı ve Mimar Sayın Fisun KUMBARACI, TDUB Mesleki Eğitim ve Araştırma Komitesi Başkanı Sayın Selcen PAYLI ve Uluslararası İlişkiler Komitesi Üyesi ve EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Genel Müdürü Sayın Cansel Şirin YAZICI konuşmacı olarak katılım sağlamıştır.  Konuşmacılar, Değerleme Sektöründe kadın çalışanların durumunu anlatan konuşmalar yaparak, istatistiki veriler paylaşmışlardır ve kadının sektördeki katılımının artırılması gerektiğine vurgu yapmışlardır.

Konuşmacıların ardından katılımcılara seslenen Birlik Başkanımız Sayın Encan AYDOĞDU, ilki gerçekleştirilen toplantı için çok heyecanlı olduğunu ve sonraki yıllarda daha da büyük bir katılımla bu toplantıların gerçekleştirilmesini beklediğini ifade etmiştir.

Saygılarımızla,
Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği