Bilgiler alınıyor...

TDUB Eğitim Akademisi Eğitim İhtiyaç Analizi Anketi Hakkında - 06.05.2020

Sayın Üyemiz,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi tarafından yılda dört defa üçer aylık dönemlerle duyurusu yapılan, sektörümüze yönelik içerik ve örnek uygulamaları kapsayan mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizin, üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenmesi ve şekillenmesi amacıyla; 06-14 Mayıs 2020 tarihleri arasında yanıtlanmak üzere “Eğitim İhtiyaç Analizi Anketi”ni yapmaktayız.  

“Eğitim İhtiyaç Analizi Anketi”ne;

  • Gerçek Kişi Üye Gayrimenkul Değerleme Uzmanları; “TDUB Bilgi Sistemi- Bireysel Üye Girişi” ekranından “TC Kimlik No” ve “Kullanıcı Şifresi” girerek ulaşım sağlayabilir.  

Link: https://tbs.tdub.org.tr/TBS_Members/Login.aspx

  • Tüzel Kişi Üye Gayrimenkul Değerleme Kuruluşları; TDUB Bilgi Sistemi- Kurumsal Üye Girişi ekranından ”Firma Seçimi” ve “Firma Şifresi” girerek ulaşım sağlayabilir.  

Link: https://tbs.tdub.org.tr/TBS_Companies/Login.aspx

  • Üye olmayan sektör paydaşları; www.tdub.org.tr internet sitemizin sağ alt tarafında yer alan anket vasıtasıyla ulaşabilirler.

Talep edilen eğitimlerin yeterli katılımcı sayısına ulaşması durumunda Temmuz ayı itibarıyla planlanmasına başlanabilecektir.

Ankete katılım oranı ne kadar yüksek olursa eğitim planlamalarımız da o oranda çözüm odaklı ve uygulanabilir olabilecektir.

Katılımınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği

 

Ek: KVKK Kapsamında Eğitim İhtiyaç Analizi Aydınlatma Metni